loading

YAPAY KAYA SİSTEMLERİ

ADRES ve İLETİŞİM
Ofis Çalışma Saatleri:
Hafta içi 08:00 - 20:00 Cumartesi 08:00 - 18:00 arası ofis, diğer gün ve saatlerde 7/24 GSM hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Adres:
Değirmendere Mahallesi, Sezaİ Uzay Caddesi. Şeker Sokak No:13/A Ortahisar/TRABZON
Telefon:
+90 462 325 87 96
+90 533 650 16 04

 

YAPAY KAYA

Yapay betondan yaratılan büyük kaya parçaları, peyzajın havasını belirleyen ve genellikle ana unsurları haline gelen çok muhteşem nesnelerdir. Tamamen estetiğe ek olarak, kayalar faydacı işlevler taşıyabilir, örneğin küçük bir taş, bir septik tank kapağını maskeleyebilir, kapılar için bir durdurucu işlevi görür. Yapay bir şelale oluştururken, üzerinde bulunduğu arazinin tüm özelliklerini göz önünde bulunduruyoruz; bu sayede yapı, peyzaj ile uyumlu bir ahenk sergiliyor.

 

YAPAY ŞELALE

Bir şelale, bir dağ dere veya mağarayı tamamlayabilir, çok seviyeli bir göletin parçası olabilir veya bir dağ tepesini süsleyebilir.Konut yapılarının bodrum ve cephe detaylarının mimari beton ile bitirilmesi, doğal taş, seramik ve suni taş kullanımının imkansız olduğu durumlarda en iyi seçenektir. Bunlar: nem oranının artması, doğal su kütlelerinin yakınlığı, sis oluşumu, yoğun yağış ve kuvvetli rüzgarlar.